kolonie letnie w górach 2017

kolonie letnie w górach

Lato i wakacje to idealny czas  na poznawanie nowych miejsc. Latem również polskie góry – szczególnie Beskidy – są niezwykle urokliwe, dlatego tak dużą popularnością cieszą się kolonie w górach dla dzieci i młodzieży. Letni wypoczynek w górach można połączyć z różnorodnymi zabawami rekreacyjnymi, zajęciami sportowymi czy plastycznymi, a także ze spotkaniami z ciekawymi ludźmi. Miejscem, które z pewnością warto odwiedzić, jest Zawoja – malownicza miejscowość wypoczynkowa, położona u stóp Babiej Góry w Beskidach.

Grupy zainteresowane zorganizowaniem kolonii w Zawoi zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty naszego pensjonatu. Organizujemy pełne kolonie i obozy w górach – Beskidach. Proponowane przez nas programy wychodzą naprzeciw wszystkim, którzy poszukują kompleksowej oferty wypoczynku – z zakwaterowaniem, wyżywieniem,  transportem, dodatkowymi atrakcjami oraz tym, którzy szukają dla siebie np. tylko bazy noclegowej np. dla obozu językowego czy sportowego. Jesteśmy elastyczni i staramy się dostosowywać do potrzeb naszych gości.

Przygotujemy dla Państwa bezpłatnie kosztorys każdego wyjazdu; czekamy również na Państwa sugestie. Łącząc nasze doświadczenia z Państwa wizją wyjazdu kolonijnego czy obozu, stworzymy optymalną ofertę.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas atrakcjami oraz do wypełnienia ANKIETY, na podstawie której przygotujemy dla Państwa ofertę pobytu w Zawoi.