tematyczne obozy letnie w górach

Obozy letnie w górach to doskonały pomysł na niezapomniane, ekscytujące wakacje dla grup zorganizowanych, niezależnie od wieku.

Dla spragnionych wrażeń przygotowaliśmy bogatą ofertę tematycznych obozów letnich w Zawoi. Poniżej prezentujemy wybrane propozycje na spędzenie czasu w Beskidach w naszym pensjonacie.

 

TURYSTYCZNE 

Ta propozycja obozów letnich jest skierowana do osób lubiących górskie wędrówki i ciekawych wszystkiego, co jest związane z orientacją w terenie oraz topografią i czytaniem map. W czasie obozów letnich z tej kategorii organizujemy wiele gier terenowych, a także krótsze lub dłuższe wycieczki piesze czy autokarowe. Położenie naszego pensjonatu w bezpośrednim sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego daje wiele możliwości do zapoznania się z najciekawszymi beskidzkimi szlakami, przyrodą regionu babiogórskiego oraz sąsiednich pasm górskich, takich jak Pasmo Jałowieckie czy Policy.

 

FOLKLOR & RĘKODZIEŁO

Wybierając ten temat obozów letnich nastawiamy się na poznanie bogatej kultury górali zamieszkujących Zawoję – Babigórców. Nauka regionalnych tańców, przyśpiewek i poszukiwanie skarbu Harnasia to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji.

W czasie pobytu spotkamy się z rękodziełem ludowym z naszego terenu, a górale w strojach babiogórskich odwiedzą nas niejednokrotnie…. Własnoręcznie wykonana eko zabawka z siana, malowanie na szkle czy Cacane Patchworki będą stanowiły wspaniałe pamiątki z pobytu w Zawoi.

 

SPORT I RELAKS

„Sport & Relaks” to propozycja górskiego obozu letniego dla aktywnych. W czasie wakacji czynna jest Plaża Zawoja. Niedaleko naszego ośrodka możemy więc zagrać w piłkę plażową, pobawić się w rzeczce, poopalać, a także odwiedzić Orlika. Ze względu na jego bliskość możemy spróbować większości gier zespołowych.

 

UWAGA - dla zainteresowanych możemy wykonać mix powyższych programów i wraz z Państwem stworzyć taki scenariusz pobytu, który na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.