wycieczki szkolne 2016/2017

3 dniowe wycieczki szkolne w góry

Zachęcamy do zapoznania się z programami  wycieczek w góry w Beskidy, które organizujemy w naszym pensjonacie na rok 2015/2016.

” PIĘKNA  MAŁOPOLSKA”,     „BESKIDZKIE SZLAKI”,    „SŁOWACJA BEZ TAJEMNIC”

Posiadamy programy 3, 4 i 5 dniowe z wycieczkami wyjazdowymi do Zakopanego, Bochni, do Żywca, itp. Zawoja leży w centrum Beskidów i jest doskonałym punktem wypadowym na Słowację,do Zakopanego, w Pieniny i inne ciekawe zakątki Małopolski.

Każda wycieczka posiada bogaty program pobytu wypełniony ciekawymi spotkaniami oraz zajęciami.

Program każdej z wycieczek można modyfikować, dodając lub zamieniając poszczególne punkty programu – wykonamy nową kalkulację wycieczki tak aby jak najlepiej dostosować program pobytu do Państwa sugestii.

Zapraszamy do zakładki Ankieta-kosztorys gdzie można zapoznać się z atrakcjami, które państwu oferujemy a także w kosztach wyjazdu.

Przykładowy program 3 dniowej  wycieczki szkolnej w góry w sezonie 2015/2016

” PIĘKNA  MAŁOPOLSKA”

Dzień pierwszy:

Wyjazd z Waszej miejscowości ok. godz.8.00. W drodze zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach. Przyjazd do ośrodka-obiadokolacja. Wieczorem wykonywanie eko-zabawek z siana.

Dzień drugi:

Śniadanie + prowiant. Całodzienna wycieczka w Pieniny: wycieczka na Trzy Korony, zwiedzanie zamku w Niedzicy, zapory wodnej na Dunajcu, spacer po Szczawnicy, zwiedzanie Muzeum pienińskiego, zwiedzanie kościółka w Dębnie Podhalańskim. Obiadokolacja. Wieczorem humorystyczne spotkanie z góralami babiogórskimi.

Dzień trzeci:

Śniadanie + prowiant. Wyjazd do domu. W drodze postój w Krakowie: zwiedzanie Starego Miasta od Barbakanu po wzgórze wawelskie

 

KOSZT WYCIECZKI SZKOLNEJ W GÓRY WYNOSI I ZAWIERA

noclegi, wyżywienie, koszty programowe, ubezpieczenie NW

Cena nie zawiera kosztów autokaru

 

„BESKIDZKIE SZLAKI”

Dzień pierwszy:
Wyjazd z Waszej miejscowości ok. godz. 8.00.W drodze postój w Wieliczce- zwiedzanie zabytkowej Kopalni Soli, która stanowi jedyny obiekt górniczy na świecie czynny bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej.Przyjazd do ośrodka- obiadokolacja. Wieczorem spotkanie z folklorem babiogórskim-występ górali.

Dzień drugi:
Śniadanie + prowiant. Całodzienna wycieczka na szczyt Babiej Góry “ Królowej Beskidów”1725m n.p.m. Wejście z Przełęczy Krowiarki szlakiem czerwonym na szczyt.Ze szczytu możemy podziwiać panoramę Tatr, Pienin, Gorc i całego Beskidu Żywieckiego oraz jezioro Orawskie. Zejście do Polany Markowe Szczawiny, gdzie mieści się schronisko im. H.Zapołowicza oraz Muzeum Turystyki Górskiej. Obiadokolacja. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek,

Dzień trzeci:
Śniadanie + prowiant. W drodze do domu postój w Inwałdzie -zwiedzanie Parku Miniatur  “Świat marzeń”. Znajdują się tutaj modele najsłynniejszych budowli świata.

KOSZT WYCIECZKI WYNOSI

 

„SŁOWACJA BEZ TAJEMNIC”

Dzień pierwszy:
Wyjazd z Waszej miejscowości ok. godz.8.00W drodze postój w Zatorze – Dinozatroland
Przyjazd do ośrodka- obiadokolacja. Wieczorem spotkanie z rzeźbiarzem.

Dzień drugi:
Śniadanie + prowiant. Całodzienna wycieczka na Słowację: zwiedzanie zamku orawskiego oraz pobyt na basenach termalnych. Obiadokolacja. Wieczorem spotkanie z góralami babiogórskimi.

Dzień trzeci:
Śniadanie + prowiant. Wyjazd do domu. W drodze powrotnej zwiedzanie kopalni soli w Bochni oraz udział w zajęciach edukacyjnych “Co św. Kinga odkryła w Bochni”.

 

Grupa otrzymuje gratis:

– pobyt kadry wychowawczej i kierowcy autokaru

– występ górali babiogórskich oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek

 

Zapraszamy do kontaktu, do zobaczenia w Zawoi