zielone szkoły – wiosna 2017

Zielona szkoła w Zawoi

Każdy program „Zielonej Szkoły”  jest dostosowany do indywidualnych wymogów i potrzeb danej grupy. Wyjazdy te są zagospodarowane wycieczkami po okolicach Zawoi,  wycieczkami autokarowymi w najciekawsze miejsca Małopolski i nie tylko. Posiadamy bardzo bogaty zestaw zajęć manualnych, plastycznych, rękodzieła ludowego, spotkań z ciekawymi ludźmi oraz wiele zajęć animacyjnych.

Zachęcamy do wypełnienia Ankiety, która pozwoli  zorientować się w atrakcjach jakie możemy państwu zaoferować i kosztach całego wyjazdu.
Proponowany program 5 dniowej Zielonej Szkoły w górach
w pensjonacie Modrys.pl

Proponowany program pobytu ( najczęściej wybierany w 2015 roku) zawiera wymienione poniżej wycieczki i zajęcia.

Dzień 1. W drodze do Zawoi postój w Wadowicach. Wieczorem Gawęda multimedialna „Zawoja wczoraj i dziś”

Dzień 2. Wycieczka do Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego i Skansenu. Wycieczka ścieżką przyrodniczą „Mokry Kozub” – zapoznanie się z hydrologią i przyrodą BgPn. Wieczorem dyskoteka z Video – Karaoke.

Dzień 3. Wycieczka na Halę Barankową – zapoznanie się z pracą przy wypasie owiec. Lekcja malowania na szkle- wykonywanie pamiątki z Zawoi. Wieczorem bardzo interaktywne i dynamiczne spotkanie z góralami Babiogórskimi – legendy, zabawy i przyśpiewki zawojskie.

Dzień 4. Wycieczka do Schroniska Górskiego na Babiej Górze. Wycieczka do parku Czarnego Daniela- bliskie spotkanie ze zwierzętami leśnymi – karmienie saren i danieli. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek i zbójnickim kociołkiem – potrawa regionalna.

Dzień 5. Wyjazd, po drodze zwiedzanie Parku Miniatur w Inwałdzie – jeden z największych parków miniatur w Polsce.

Posiadamy gotowe scenariusze, które możemy przedstawić od razu wraz z podaniem kosztów danego wyjazdu. Zapraszamy do kontaktu z nami grupy, które oczekują kompleksowej oferty a także te, które poszukują tylko bazy noclegowej dla swojego pobytu w górach. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie aby jak najlepiej dostosować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do Zawoi na „Zielone Szkoły” w górach.